Reklam

BritishTurks.com hakkında bilgi edinmek için lütfen Hakkımızda sayfasını ziyaret ediniz.

Websitesimize ve sosyal medya hesaplarımıza reklam vermek için hello@britishturks.com adresinden veya Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp iletişim

Website

Websitemiz üzerinde firma banner reklamı (300x300px veya 720x90px)
Firmanıza veya hizmetinize özel reklam banneri siteden belirlenen süre boyunca yayınlanacak

Instagram

Sponsorlu içerik post veya hikaye paylaşımı
Firmanız veya hizmetiniz hakkında bize göndereceğiniz bilgiler ile birlikte editörümüz tarafından “viral reklam” tanıtım postu hazırlanacaktır ve paylaşılacaktır. Tüm grafiksel çalışma tarafımızdan yapılacaktır.

Sadece hikaye reklamı (Link ile birlikte)
Firmanız veya hizmetinizi tanıtan reklam banneri hikayeden paylaşılacaktır. Grafiksel çalışma tarafınızdam bize iletilmelidir.

Sadece post reklamı ( Hesap tag ve etiket ile birlikte)
Firmanız veya hizmetinizi tanıtan reklam banneri post olarak paylaşılacaktır. Grafiksel çalışma tarafınızdam bize iletilmelidir.

Post ve Hikaye Reklamı
Firmanız veya hizmetinizi tanıtan reklam banneri post ve hikayeden aynı anda paylaşılacaktır. Grafiksel çalışma tarafınızdam bize iletilmelidir.

Tüm reklam paket fiyatları için hello@britishturks.com adresinden bizimle iletişime geçin, size konuyla ilgili dönüş yapalım.

Sponsorluk

Hedef kitlenize göre seçmiş olduğunuz kategori ana sayfalarımıza sponsor olabilirsiniz. Sponsor olmanız ile birlikte size sunacağımız hizmetler ise;

  1. Seçmiş olduğunuz kategori ana sayfasında ve bağlı alt sayfalarda gösterilmek üzere reklam banner’ı
  2. Advertorial (yazı dizisi); reklam banner’ı üzerinden tıklanarak erişilecek olan kurumunuzun tanıtımı için hazırlamış olduğunuz, resimler ile desteklenmiş bilgilendirici yazı veya söyleşi,
  3. Anket; Sitemizde ziyaretçilerimizi tanımak amacıyla düzenli olarak yapılan anketlerde, yönlendirmeleriniz doğrultusunda Kurumunuza da yer verilmesi.

Sponsorlu Blog Yazısı İçerik (Blog Post)

Blog Yazısı: 200-250 kelime arasındaki sizin ya da bizim ürettiğimiz içerik, sitenize link verilerek, yazı içerisinde uygun görseller kullanılarak yayınlanır.

e-Newsletter

Sponsorluklarımız, promosyonlarımız ve düzenlediğimiz etkinliklerimiz sonucunda kayıtlı üye sayımız sürekli artmaktadır. Üyelerimizi, e-mail yoluyla belirli aralıklarla bilgilendirmekteyiz. Üyelerimize yolladığımız bilgilendirme amaçlı e-mail içinde reklamlarınızı kullanabilirsiniz.

Neden BritishTurks.com’a Reklam vermelisiniz?

İngiltere’de yayın yapan en güncel tek içerik rehberi

Gündemi yakından takip ederek yaklaşık 500bin Türkçe konuşan topluma hitap etmesi

Londra’da yaşayan Türklerin en çok takip ettiği websitesi

Sosyal Medya hesaplarındaki organik kullanıcı

Kolay ve hızlı bilgilendirme.

Reklamın internet kullanıcılarında merak uyandırması.

Zaman kısıtlamasının ortadan kalkması ve 24 saat reklam yayını.

Multimedya uygulamalarının gelişmesi ve uygulamaların yaygınlaşması ile marka bilinirliği yaratılmasındaki olumlu etki.

Bilgisayar sahipliği ve İnternet kullanıcı sayısındaki hızlı artış.

İnternet sitesinin imajının yapılan reklama olumlu etkisi.

Reklam uygulamasının on-line ve kolay ölçümlenebilir olması.

İnternet kullanıcılarının nitelikli demografik özelliklere sahip olması.

Hedef kitlesine direkt ulaşım.

Diğer medyalara oranla ucuz maliyet ve süreklilik.

İşbirliği

BritishTurks.com ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

SPONSORLUKLARIMIZ

Düzenlediğiniz sanatsal aktivitelere, fuarlara, sergilere, konserlere ve her türlü etkinliğinize Basın Sponsoru olarak destek verebiliriz. Bu olanaktan yararlanarak, organize ettiğiniz aktivitenizi daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz aktivite ile ilgili bilgileri lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize ulaştırınız.

BASIN BÜLTENLERİ

Kurum bültenlerinizi BritishTurks.com’ da ücretsiz yayınlayabilirsiniz. Bülten göndermek için iletişim sayfasını kullanarak bize başvurabilirsiniz, editörlerimiz sizi arayıp gerekli bilgiyi vereceklerdir.