british-turks

Yazar

BritishTurks

Eklenme: 29/07/2022

Burberry, Londra moda haftası’na dönüyor

İngiliz Moda Konseyi (BFC), kısa bir aradan sonra geri dönen Burberry ve LFW ilk çıkışını yapacak olan Raf Simons da dahil olmak üzere Eylül ayında Londra Moda Haftası için geçici programı yayınladı.

16-20 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Londra Moda Haftası, 2023 ilkbahar/yaz için geçici hibrit dijital-fiziksel programında 100’den fazla tasarımcıyı onayladı.

Yeni CEO’su Jonathan Akeroyd yönetimindeki Burberry, COVID-19 salgını nedeniyle iki yıl boyunca dijital olarak gösterildikten sonra fiziksel bir gösteri formatı ile geri dönecek. Burberry, 17 Eylül Cumartesi günü fiziksel bir podyum şovuyla ön plana çıkarken, Raf Simons, ilkbahar/yaz 2023 koleksiyonunu 16 Eylül Cuma günü saat 20.00’de sunmak için bir podyum şovuna ev sahipliği yapacak.

Diğer öne çıkanlar arasında Emilia Wickstead, Erdem, JW Anderson, Huishan Zhang, Molly Goddard, Rejina Pyo, Roksanda ve Simone Rocha gibi tanınmış markaların koleksiyon lansmanları yer alıyor.

Diğer katılımcı tasarımcılar arasında 16Arlington, Chopova Lowena, Daniel w. Fletcher, Edward Crutchley, Fashion East, Halpern, Knwls, Ancuta Sarca, Asai, Bethany Williams, Chet Lo, Di Petsa, Eftychia, Feben, Harri, Helen Kirkum, Leo Carlton, Masha Popova, Nensi Dojaka, Paolo Carzana, SS Daley, Sinead O’Dwyer, Stefan Cooke ve Yuhan Wang bulunuyor.

Son Londra Moda Haftası takviminin Ağustos ortasında yayınlanması bekleniyor.

BFC ayrıca bu sezon, LFW üzerinden halka açık benzersiz deneyimler ve aktivasyonlardan oluşan küratörlü bir program olan şehir çapındaki kutlamasının bir geri dönüşünü göreceğini doğruladı. Moda konuşmasını endüstri çapında katılım ve ortaklıklar yoluyla ilerletmek için etkinliğin öncülüğünü “kapsayıcılık ve bilinç” oluşturacak. Tam bir etkinlik programı yaz aylarında daha sonra açıklanacak.

Duyuru, Victoria Beckham’ın SS23 için Paris Moda Haftası programına katıldığı haberini takip ediyor.

.

En Son Eklenenler
Popüler Sorular