british-turks

Yazar

BritishTurks

Eklenme: 21/08/2022

Çiğdem Batur oyunculuk atölyesi Londra Oxford Street’te

Başarılı oyuncular, Act Yourself bünyesinde Londra’nın merkezi Oxford Street’te 27 Ağustos – 17 Eylül tarihleri arasında yüz yüze oyunculuk eğitimlerini verecek.

Çiğdem Batur ve Özkan Sağın’ın kariyer deneyimleri ve bilgi birikimi ile oyunculuk üzerine doğru tekniklerin konuşulacağı, pratik alıştırmalar ile bu tekniklerin pekiştirileceği eğitime ilgi oldukça fazla.

4 hafta sürecek atölyenin içeriğinde; temel oyunculuk, dramatik doğaçlama, doğru nefes teknikleri, metin yorumlama, kamera önü oyunculuk, sosyal medyada kendini doğru ifade edebilme becerisi ve sosyal medya içerik üretme çalışmaları yer alacak.

Atölye ile ilgili sosyal medya üzerinden şu açıklamaya yer verildi: “Neden Social Acting? Çünkü tamamen pratiğe dayalı oyunculuk eğitimi.

Hem kendini keşfet, hem hayranlıkla izlediğin oyuncuların kamera arkasında nasıl çalıştıklarını deneyimle hem de tüm bunları sosyal medya içerik tüyolarıyla birleştirip günümüz iletişim ağına yeni fikirlerle dahil ol.

Çiğdem Batur ve Özkan Sağın’ın kariyer deneyimleri ve bilgi birikimi ile oyunculuk üzerine doğru tekniklerin konuşulacağı, pratik alıştırmalar ile bu tekniklerin pekiştirileceği bir ay sürecek bir workshop.

Kamera önünde kendini doğru ifade edebilme, metin yorumlama, oyunculuğun püf noktaları, sosyal medyada oyunculuk, içerik üretimi gibi bir çok konuda bilgi edinebileceksiniz. Bu deneyimleri kendi sosyal ve iş hayatınızda da kullanabilecek, hayata farklı yönden bakma şansını yakalayabileceksiniz.

Haftada iki saatinizi ayırarak kariyerinize doğru yön verebileceğiniz bu workshop toplamda dört hafta sürecek. Ayrıca size verilecek alıştırmalar ile ders dışında da aktif olabileceksiniz.”

En Son Eklenenler
Popüler Sorular