british-turks

Yazar

BritishTurks

Eklenme: 12/04/2021

Freebird İngiltere’nin iki şehrinden Antalya’ya uçacak

Gözen Grup bünyesinde faaliyet gösteren İstanbul merkezli charter hava yolu Freebird, yaz sezonunda İngiltere’nin Gatwick ve Manchester havalimanlarından Antalya’ya seferler gerçekleştirecek.

Gatwick-Antalya

Gatwick-Antalya uçuşlarını 4 Temmuz’da haftada bir seferle başlatacak olan Freebird, 27 Temmuz’dan itibaren salı ve pazar günleri olmak üzere, haftada frekans uçmaya başlayacak. 2021’in ekim ayına kadar devam edecek olan Gatwick-Antalya uçuşları, 2022 yılının nisan ayına da yeniden başlayacak.

Manchester-Antalya

Freebird’in Antalya’ya uçacağı bir diğer nokta ise Manchester olacak. 3 Temmuz’da haftada tek frekans olarak başlayacak olan uçuşlar, 27 Temmuz’dan itibaren çarşamba ve cumartesi olma üzere aftada iki frekans olarak devam edecek. Freebird, bu rotadaki uçuşları 2022 yılında da sürdürecek.

2020 öncesine kadar TUI ile çalışıyordu

Uzun yıllardır Türkiye’ye charter uçuşları düzenleyen Freebird, 2020 öncesine kadar İngiltere pazarında TUI ile çalışıyordu. Şirketin 2020 yılı için On The Beach ile yaptığı anlaşma pandemi nedeniyle iptal oldu. Şirket, Almanya pazarında ise kendi tarifeli uçuşlarını yapmaya başladı.

En Son Eklenenler
Popüler Sorular