british-turks

Yazar

BritishTurks

Eklenme: 16/10/2021

Holmfield köyüde yaşayanlar sürekli duydukları gizemli bir uğultudan şikayetçiler

İngiltere‘nin Halifax bölgesindeki bir köyün sakinleri bir yıldır sürekli duydukları gizemli bir uğultudan şikayetçiler. Düşük seviyeli uğultu köylüleri uyuyamaz hale getirdi ve bir çoğu sağlık şikayetleri olduğunu iddia ediyor.

Baş ağrısı, sı̇sli̇ beyi̇n, uykusuzluk…

Köylülerin şikayetçi olduğu rahatsızlıklar arasında uykusuzluk, baş ağrısı ve başın ön kısmına baskı, sisli beyin, ağrılı kulaklar, stres ve kaygı yer alıyor.

Yetkililer, yaptıkları araştırmalarının “çok sayıda potansiyel kaynak” içerdiğini belirtse de gizemli uğultuya henüz bir çözüm bulunmuş değil. Köylüler, belediyenin gizemli sesin kaynağını bulma arayışından vazgeçtiği endişesiyle daha fazla araştırma yapılması için bir imza toplayıp dilekçe verdiler.

Holmfield köyüde yaşayanlar sürekli duydukları gizemli bir uğultudan şikayetçiler

“Adeta İ̇skence çeki̇yoruz”

Köy sakinlerinden Calderdale Konseyi meclis üyesi Yvonne Conner, köyde yaşayan insanların bir yıldır adeta işkence çektiğini belirterek ‘Bazı komşularım hafta sonları kurtulmak için tatil rezervasyonları yaptırıp gidiyor’ dedi.

Yerel halk sesin sanayi birimlerinden geliyor olabileceğini belirtirken şimdiye kadar tam 450 kişi dilekçeye imza attı. Rahatsız edici sesin yaklaşık 2 yıl önce başladığı belirtildi

En Son Eklenenler
Popüler Sorular