british-turks

Yazar

BritishTurks

Eklenme: 07/05/2021

İngiltere ile Türkiye arası uçuşlar ve karayolu bilgi paylaşım grubu

Birleşik Krallık ve Türkiye arasında gerçekleştirilecek seyahatlerde güncel bilgilerin takip edilmesi amacıyla gruplara katılım sağlayabilirsiniz.

Gruplardaki üyeler tarafından verilecek tavsiyeler ve bilgilendirmeleri tercih etme hakkı ve sorumluluğu tamamen kişilerin insiyatifindedir. Lütfen grupta kulakdan dolma, teyit edilmeyen veya kaynak göstermeyeceğiniz bilgileri paylaşmamaya özen gösteriniz.

Katılacağınız gruplarda yazışmalarınızı grubun konusu dışına çıkmadan gerçekleştirmenizi rica ediyoruz. Gruplarda siyasi, dini, magazinsel ve reklam amaçlı içerik paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu paylaşımlarda bulunan kişiler uyarısız şekilde gruptan süresiz uzaklaştırılacaklardır.

Gruba girdiğinizde soru sormadan önce “sabitlenmiş” olarak ayarlanmış mesajları tek tek okuyunuz. Soracağınız soruların cevaplarının bir çoğu bu mesajlarda bulunmaktadır.

BritishTurks Telegram Kanalı

https://t.me/BritishTurks

Telegram kanalımızdan uçuşlar haricince mevcut olan

İngiltere Genel Paylaşım Telegram Grubu

Grubumuzda İngiltere’de yaşayan iş sektörden kişiler ile buluşarak bağlantılarınızı genişletebilir veya yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz…

https://t.me/joinchat/PYPzJ1gM3Z3ZjOYQI0XY7w

Türkiye’den İngiltere’ye Havayolu ile Dönüşler

Türkiye’den Birleşik Krallık ülkeleri İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’ya geri dönüşler için güncel bilgi paylaşım grubuna aşağıdaki linkten katılım sağlayabilirsiniz.

https://t.me/joinchat/ydjpqD84uUkzNzRk

İngiltere’den Türkiye’ye Havayolu ile Gidişler

Birleşik Krallık’tan Türkiye’ye seyahat etmek isteyen kişilere yardımcı olmak için aktarmalı veya alternatif güzergah bilgi paylaşım grubuna aşağıdaki linkten katılım sağlayabilirsiniz.

https://t.me/joinchat/W7wLVXfGUvMzOWNk

İngiltere ile Türkiye Arasında Karayoluyla Gidiş ve Gelişler için “Memlekete Yolu” Grubu

İngiltere ile Türkiye arasında karayolu üzerinden özel araçlarıyla seyahat edecek kişiler için “Memleket Yolu” telegram grubuna katılarak “Avrupa Yol Rehberi, Gümrük Kapıları, Konaklama, Yeme-İçme, Yol Yardım ve Yardımlaşma” konularında bilgi edinebilirsiniz.

https://t.me/joinchat/45RrWq2kSFMyZjBk

İngiltere’de Üniversite Öğrenci Bilgi Paylaşım Grubu

İngiltere’de üniversite, yüksek lisans ve doktoro öğrencileri için bilgi paylaşım grubudur

https://t.me/joinchat/KLmaU48jzBY2NDFk

İngiltere’de Kiralık Ev ve Oda Grubu

İngiltere’de kiralık ev ve oda arayanlar veya evini veya odasını kiraya vermek isteyen kişiler için ilan paylaşım grubudur

https://t.me/joinchat/_Ijt8cue24hiY2Q8

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Bilgi Paylaşım Grubu

İngiltere aile birleşim vizesi ve başvuruları için bilgi paylaşım grubudur

https://t.me/joinchat/4hdraa4TDBIzMmFk

İngiltere Seri İlanlar Grubu

İngiltere’de firmanız ve hizmetiniz ile ilgili ilan paylaşım grubudur

https://t.me/ingiltereseriilanlar

Seyahat Duyuruları

Birleşik Krallık ve Türkiye arasındaki seyahat ile ilgili güncel gelişmeleri, duyuruları ve yolculuklar için gerekli olan bilgileri “Seyahat Duyuruları” sayfasından da takip edebilirsiniz.

En Son Eklenenler
Popüler Sorular