british-turks

Yazar

Esref Karaoglan

Eklenme: 17/05/2022

İngiltere’de bir sürücü sürüş esnasında aracının yan aynasında büyük bir yılanla karşılaştı!

İngiltere‘de yaşayan olayda James Bristow, otoyolda 70 km/s hızla giderken aynasına baktığında şok edici bir karşılaşma yaşadı. Çünkü arabanın üzerinde bir kaçak yolcu vardı. O kaçak yolcu, çoğumuzun gördüğünde korkacağı bir canlı olan yılandı.

Yılanı gördüğünde şoka uğrayan adamın oğlu Charlie ise hemen bu anları kayıt altına almaya başladı. Aynanın etrafına sarılmış yılan ile yapılan yolculuk görenleri şaşkına döndürürken, TikTok‘ta büyük ses getirdi.

Yılan onlarla otoyolda seyahan etti ama daha sonra

İngiliz Metro gazetesinde yer alan bir habere göre; James Bristow, kaçak yolcuyu fark ettiğinde M5 otoyolu boyunca ilerliyor, Staffordshire‘a doğru gidiyordu. James’in 25 yaşındaki oğlu Charlie, bu anları kayıt altına almak için hemen telefonunu çıkardı. Kayıtlarda arabadaki yolculardan birinin “Aman Tanrım, hiç yılan gördüğümü sanmıyorum” dediği duyuldu.

Bir çim yılanı olarak tanımlanan yılanı güvenle bırakabilecekleri bir yer bulmaya çalıştılar. Ama ne yazık ki otoyolda duracak hiçbir yer yoktu. Bu sırada videoyu izleyen herkesin olmasından korktuğu bir şey yaşandı.

Yılanın videosu TikTok’ta binlerce kez izlendi

Ön kaputtan sağ yan aynaya geçen yılan yola düştü. Arabadakiler “hayır” diye bağırdı. Video ise yılanın düştükten sonraki akıbetini gösteremeden sona erdi. Videoyu TikTok’ta yayınlayan Charlie, birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başardı.

En Son Eklenenler
Popüler Sorular