british-turks

Yazar

Esref Karaoglan

Eklenme: 22/10/2021

İngiltere’de tatil paketleri için erken rezervasyonlarda yoğunluk yaşanıyor

İngiltere‘nin en büyük ikinci tur operatörü ve havayolu firması Jet2.com ve Jet2holidays‘in CEO’su Steve Heapy rezervasyonlardaki son durumla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Talep pandemi öncesi seviyelere dönüyor, Türkiye’ye kış kapasitemizi artırdık

Heapy İngiltere’nin seyahat kurallarını gevşetmesinin ardından rezervasyonların ciddi şekilde hareketlendiğini söyledi. Yurtdışı tatil taleplerinin pandemi öncesi seviyelere geri döndüğünü ifade eden Heapy, Jet2.com ve Jet2holidays olarak Türkiye ve Kanarya Adaları’na yönelik kış kapasitesini artırdıklarını ifade etti.

İngiltere’de tatil paketleri için erken rezervasyonlarda yoğunluk yaşanıyor

43 yurtdışı destinasyonuna tur düzenliyor

İngiltere‘de Birmingham, Bristol, East Midlands, Edinburgh, Leeds Bradford, Glasgow, Manchester, Newcastle ve Stansted havalimanlarından Antalya, Dalaman, Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, Kanarya bölgelerine ilave uçuşlar gerçekleştireceklerini ifade eden Heapy, kışın İngiltere’den 43 yurtdışı destinasyonuna tatil imkanı sunduklarını belirtti.

Heapy şunları söyledi: “ Hükümetin test koşullarını hafifletmesi müşterilerimizin tatil taleplerinde önemli artış sağladı. Tatilcilerden gelen kış talebinin pandemi öncesi seviyelere döndüğünü görüyoruz. Bu nedenle, kış programımız çok yoğun görünüyor, müşteriler çok uzun süre pandemi kısıtlamaları yaşadıktan sonra çok ihtiyaç duydukları tatili rezerve etmek için akın ediyorlar. Bu talebe yanıt olarak, Kanarya Adaları ve Türkiye’deki en popüler destinasyonlarımıza 2021-22 kışı için daha da fazla uçuş seçeneği ekleyerek müşterilerimize ve bağımsız seyahat acentelerine bu kış tatilin keyfini daha da fazla çıkarma fırsatı verdik.”

En Son Eklenenler
Popüler Sorular