british-turks

Yazar

BritishTurks

Eklenme: 01/09/2021

Londra’da bir depoda çürümeye bırakılan 175 klasik otomobil satışa çıkıyor

Koleksiyoncuların merakla beklediği bir müzayede gerçekleşmek üzere. 175 araçlık devasa koleksiyon müzayede öncesi Londra’da görüntülendi.

London Barn Finds müzayedesi ilginizi çekecek 175 aracı sunuyor. Youtuber TheTFJJ, tüm London Barn Finds müzayede alanını ziyaret etme ve bu heyecan verici araçların satışa çıktığını görme fırsatına erişti.

Bu “araç ahırı” müzayedeye çıktığı zaman koleksiyoncuların hayli ilgisini çeker. Bu devasa koleksiyonu ahırda görmek, onu benzersiz ve uzun bir süre göremeyeceğiniz bir deneyim sunuyor. 175 ayrı araç, 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü Kuzey Londra’da 11:00 – 16:00 saatleri arasında müzayede öncesi görüntülenmek üzere Londra’da bir araya gelecek.

TheTFJJ’nin inceleme videosuna dayanan bu koleksiyonda görüyoruz ki iyi bir temizliğe ve aynı zamanda restorasyona ihtiyacı olan değerli koleksiyoncu araçlarına ev sahipliği yapıyor. 1974 model Porsche 911 Cabriolet, BMW M5, VW T2 Camper Van ve BMW 2002 modellerinden birkaçı hemen gözümüze çarpıyor.

Görüntülerde araçların iyi bir temizliğie ihtiyacı olduğu belli oluyor. Araçlar satışa çıktığında çok hızlı şekidel satılması bekleniyor.

En Son Eklenenler
Popüler Sorular