british-turks

Yazar

BritishTurks

Eklenme: 01/07/2021

Londra’da raylara düşen adam son anda kurtarıldı

Londra‘da hem korkutan hem de adamın kurtulması nedeniyle izleyenlere büyük bir rahatlama yaşayan bir olay gerçekleşti. Belvedere tren istasyonunda sarhoş olduğu belirtilen bir adam, herkesin gözü önünde ve trenin gelmesine az bir süre kala kendini raylara attı. Sarhoş adam, atladığını gören başka bir yolcu tarafından kurtarıldı.

İstasyon’da bekleyenler korku anlar yaşadı

Belvedere tren istasyonunda adamın raylara atladığını gören diğer yolcular panik halde düşen kişiye koşarken başka bir yolcu kurtarmak için son bir girişimde bulundu ama neredeyse canından oluyordu. Hızla gelen yüksek hızlı trenin çarpmasından son anda kurtulan kişinin şoka girdiği görüldü. Bir yolcunun ‘Aman Tanrım kaldır onu’ diye bağırdığı, rayları çevreleyen istasyon platformlarında toplu bir şokun yaşandığı izlendi.

Son anda kurtarıldı

Raylara atlayan adam, o sırada metroda bulunan bir başka yolcunun müdahalesiyle, duvarın dibine geçtive bu sayede trenin altında kalmaktan kurtuldu. Raylar ve duvar arasındaki küçük boşlukta hayatta kalan sarhoş adam, mucize bir kurtuluş olayının da baş aktörü oldu.isminin verilmemesini istemeyen bir görgü tanığı, olay anına ilişkin şunları söyledi: ”Adam platformdaydı ve biraz sarhoştu ve bağırdığını duydum. Bu yüzden onu sarhoş bir halde kaydetmek için telefonumu çıkarayım dedim. Arkadaşlarımla izlemek için. Ancak bir anda raylara atladı. Kafasından neler geçiyordu bilemiyorum ama ayağa kalkmaya çalıştığını fark ettim. Ben ve birkaç kişi koştuk ama tren yaklaşıyordu.”

“Kimse bakmak istemiyordu”

Başka bir adam onu kurtarmak için elini uzattı ancak, trenin çarpma riski nedeniyle onun da kurtarılması gerekiyordu. Tren adamın üzerinden geçtikten sonra perondakilerle ”Ne göreceğimizi bilmiyorduk. Hepimiz önce kimin bakacağını tartışıyorduk. Dehşet anını kimse görmek istemiyordu. Ama ilk bakan bendim ve cenin pozisyonunda duruyordu. Hiçbir zarar görmemişti. ”İstasyonun elektrikleri kesildikten sonra hiçbir şekilde yara almadan raylardan çıkarılan adam, tetkikler için hastaneye kaldırıldı. Hastaneden aktarılan bilgilere göre adamın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.”

En Son Eklenenler
Popüler Sorular