british-turks

Yazar

BritishTurks

Eklenme: 26/09/2021

Pegasus havayolları “Manchester-İstanbul” uçuşlarına başladı

İngiltere’nin Türkiye’yi kırmızı listeden çıkartmasının ardından uzun süredir İngiltere-Türkiye arasında kısıtlı seferler düzenleyen Pegasus havayolları Londra ve Manchester şehrinden İstanbul uçuşlarında seferlerini yeniden düzenledi ve kapasite artışına gitti.

Pegasus Havayolları Ticari Direktörü Güliz Öztürk, “Türkiye’nin kırmızı listeden çıkmasının ardından İngiltere’den Türkiye’ye rezervasyonlarımızda güçlü bir büyüme görüyoruz.

Sonbahar seyahatine yönelik artan bu talep ve arzuya yanıt olarak, 44 ülkedeki 119 destinasyondan oluşan ağımız genelinde mükemmel bağlantılarla Londra Stansted ve Manchester‘dan Türkiye’ye uçuş programımızı genişletmekten de mutluluk duyuyoruz. Bu sonbahar ve kış aylarında esnek rezervasyon seçeneklerimizle çok daha fazla uçuş alternatifi sunuyoruz.

Talep artmaya devam ederse sonbaharda İngiltere’den uçuşlarımızın sayısını daha da artırmayı planlıyoruz ve seyahat yeniden açılmaya başladığında misafirlerimizi tekrar gemide ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

İngiltere’den Antalya ve İzmir uçuşlarına 20 ve 21 Ekim’de başlıyor

Pegasus havayolları kış sezonu için Londra Stansted havalimanından Antalya ve İzmir’e yeni rotalar ekliyor.

Londra Stansted ile Antalya arasında haftada iki kez yapılan uçuşlar 20 Ekim’de tek yön 70 sterlin’den başlayan fiyatlarla başlıyor.

Pegasus Londra’dan İzmir’e 21 Ekim’den itibaren haftada beş gün tek yön 59,99 sterlin’den başlayan fiyatlarla hizmet verilecek.

En Son Eklenenler
Popüler Sorular