X
ads120x600

Serbest Çalışanlar (Self Employed) için Yardım Paketi Açıklayabilir.

Corona Virüs dolayısıyla yeni ekonomik ve yardım paketleri açıklayan hükümet, Serbest Çalışanların (self employed) sadece Universal Credit'e geri ödemeli kredi başvurusu yapabileceklerini bulunuyordu.

İngiliz Hükümeti “Serbest Çalışanlar (Self Employed)” için yardım paketi açıklayabilir.

Corona Virüs dolayısıyla yeni ekonomik ve yardım paketleri açıklayan hükümet, Serbest Çalışanların (self employed) sadece Universal Credit’e geri ödemeli kredi başvurusu yapabileceklerini bulunuyordu.

Tüm ekonominin durduğu bir zamanda iş yapamadıkları için ekonomik sıkıntıya giren Serbest Çalışan kişileri en çok düşündüren, zaten işlerinin şu anda olmadığını krediyi alsalar bile geri ödeme zamanı geldiğinde zorlanacaklarını ve “Nasıl ödeme yapacakları?” sorusunu sosyal medya hesaplarında belirtiyorlardı.

Change.org ve bir kaç yerde imza kampanyası başlatan Serbest Çalışan kişiler seslerini sonunda hükümete duyurmayı başardı.

Başbakan Boris Johnson, “Kendi işlerini yapan Serbest meslek(self employed) sahiplerininde Coronavirüs süreçinden etkinlendiğini bildiğini ve endişelerini gidereceklerini” söyledi.

Serbest Meslek sahipleri için yeni bir paket hazırlığında olan Hükümet’in bir kaç gün içinde kamuoyu ile paketin detaylarını açıklayacakları düşünülüyor.

Serbest Çalışan Ankara Antlaşmalılar’ın Durumu Ne Olacak?

İngiltere’de Ankara Antlaşması iş kurma vizesi ile bulunan kişiler’in bir çoğu Limited Şirket kurmak yerine “Sole Trader” olarak serbest çalışan statüsünde işlerine devam etmektedir.

Paketin içeriği konusunda henüz net bir bilgi olmadığı için Ankara Antlaşmalılar için durum değerlendirmesi yapamıyoruz.

Ama mantıken Serbest Çalışan (Self Employed) olarak çalışan Ankara Antlaşmalılar’da bu paketten yararlanacağı ve mevcut statüde vizelerine etki etmeyeceği düşünülmektedir.

İngiltere’de yaşayan yurttaşlarımız yakından ilgilendiren gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi sürekli ziyaret edebilir, aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

ad826x90
Londra Girişimcilik, Londra Teknoloji, Londra Sağlık, Londra Ekonomi, Londra İş Hayatı, Londra İş İnsanları, Ankara Antlaşması, Londra Yaşam, Londra Konser, Londra Tiyatro, Londra Tatil, Londra Dil Okulu, İngiltere Vizesi, Londra Üniversite, Londra Türk İş İnsanları, Londra Müsiad, Londra Tüsiad, Londra Uçak Bileti, Londra Havaalanı Ulaşım, Londra Türk Marketleri, Londra Türk Toptancılar, Londra Türk Muhasebeciler, Londra Türk Avukatlar, Londra Güzellik Salonları, Londra Web Tasarım, Londra Web Design, Olay Gazetesi Londra, Londra Gazete, Avrupa Gazetesi Londra, Eurovizyon Londra, Londra Temizlik İşleri, Londra Vefatlar, Londra Konserler, Türkiye İngiltere Büyükelçiliği, Türkiye Londra Başkonsolosluğu, Londra Askerlik, Londra Gezi Rehberi, Londra Yeme ve İçme, Londra Alışveriş, Londra Konaklama, Londra Ulaşım, Londra Kültür ve Sanat, Londra Sinema, Londra Etkinlik Takvimi, Londra İş İlanları, Londra Seri İlanlar, londra is ilanları facebook, londra iş ilanları 2020, londra gazetesi, olay gazetesi satılık dükkan ilanları, londra'da temizlik isleri, olay gazetesi sari sayfalar, ingiltere de iş ilanları 2018, is ilanları londra 2020, olay gazetesi iş ilanları 2020, olay gazetesi iş ilanları 2019, olay gazetesi sari sayfalar, olay gazetesi reklam verme, avrupa gazetesi, is ilanları londra 2019, olay gazetesi londra vefatlar, olay gazetesi contact number, london upcoming events, londra etkinlikler
0 1 0 0 0 1
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Hızlı Yorum Yap

0 1 0 0 0 1
advertisement
londra is ilanları facebook, londra iş ilanları 2020, londra gazetesi, olay gazetesi satılık dükkan ilanları, londra'da temizlik isleri, olay gazetesi sari sayfalar, ingiltere de iş ilanları 2018, is ilanları londra 2020, olay gazetesi iş ilanları 2020, olay gazetesi iş ilanları 2019, olay gazetesi sari sayfalar, olay gazetesi reklam verme, avrupa gazetesi, is ilanları londra 2019, olay gazetesi londra vefatlar, olay gazetesi contact number, london upcoming events, londra etkinlikler

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

BritishTurks'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

BritishTurks'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470