X
ads120x600

T.C Londra Başkonsolusundan Türk Vatandaşlarına “Ramazan” Mesajı

Türkiye Cumhuriyet Londra Başkonsolosu Sayın Çınar Ergin İngiltere'de yaşayan Türk vatandaşları için "Ramazan" Mesajı

Ülkemizi başarıyla temsil eden T.C Londra Başkonsolosu Sayın Çınar Ergin İngiltere’de yaşayan Türk vatandaşları için “Ramazan” mesajı yayımladı.

Birleşik Krallık Türk Toplumunun Değerli Mensupları

Yarın başlayacak Ramazan Ayının toplumumuza, milletimize, devletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Bu sene, bu mübarek aya ciddi bir küresel sağlık sorununun gölgesinde giriyoruz. Covid-19 salgını nedeniyle hepimiz yaşantımızın olağan akışını değiştirmek zorunda kaldık. Her yerde olduğu gibi, Birleşik Krallık Türk Toplumu içinden de bu salgın nedeniyle aramızdan ayrılanlar oluyor. Kendilerine Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum.

Bu zor süreçte, hem ülkemizde hem Birleşik Krallık’ta şifa dağıtmak için çabalayan sağlık personeli başta olmak üzere, zor koşullarda çalışan herkese teşekkürlerimizi sunuyorum.

İçinde bulunduğumuz koşullar, bizleri Ramazan Ayının anlamını daha da iyi anlamaya zorlamaktadır. Covid-19, yardımlaşmanın, dayanışmanın, nefsine hâkim olmanın ve sağlıklı bir hayat tarzı sürmenin önemini bizlere acı ve açık biçimde bir kez daha göstermektedir. Bu erdemlere ne kadar güçlü tutunursak, Covid-19’u aşmamız da o kadar kolaylaşacaktır. Ancak bu yaklaşımı sadece bir sorunu aşmak için değil, güzel ve sağlık dolu yarınların temini için bir hayat tarzı haline getirilmeliyiz. Bu ise başlı başına kutsal Ramazan Ayının en önemli amaçlarından birisidir.

Bu anlayışla Birleşik Krallık Türk Toplumunun tüm üyelerine Covid-19’la mücadele için yetkililerin uyarılarına dikkatle uymaya devam etmelerini ve zorunlu olmadıkça evden çıkmamalarının önemini bir kez daha hatırlatmak istiyor, güzel ve sağlık dolu günlere vesile olması dileğiyle herkesin Ramazan Ayını kutluyorum.

Çınar Ergin
T.C. Londra Başkonsolosu

ad826x90
Londra Girişimcilik, Londra Teknoloji, Londra Sağlık, Londra Ekonomi, Londra İş Hayatı, Londra İş İnsanları, Ankara Antlaşması, Londra Yaşam, Londra Konser, Londra Tiyatro, Londra Tatil, Londra Dil Okulu, İngiltere Vizesi, Londra Üniversite, Londra Türk İş İnsanları, Londra Müsiad, Londra Tüsiad, Londra Uçak Bileti, Londra Havaalanı Ulaşım, Londra Türk Marketleri, Londra Türk Toptancılar, Londra Türk Muhasebeciler, Londra Türk Avukatlar, Londra Güzellik Salonları, Londra Web Tasarım, Londra Web Design, Olay Gazetesi Londra, Londra Gazete, Avrupa Gazetesi Londra, Eurovizyon Londra, Londra Temizlik İşleri, Londra Vefatlar, Londra Konserler, Türkiye İngiltere Büyükelçiliği, Türkiye Londra Başkonsolosluğu, Londra Askerlik, Londra Gezi Rehberi, Londra Yeme ve İçme, Londra Alışveriş, Londra Konaklama, Londra Ulaşım, Londra Kültür ve Sanat, Londra Sinema, Londra Etkinlik Takvimi, Londra İş İlanları, Londra Seri İlanlar, londra is ilanları facebook, londra iş ilanları 2020, londra gazetesi, olay gazetesi satılık dükkan ilanları, londra'da temizlik isleri, olay gazetesi sari sayfalar, ingiltere de iş ilanları 2018, is ilanları londra 2020, olay gazetesi iş ilanları 2020, olay gazetesi iş ilanları 2019, olay gazetesi sari sayfalar, olay gazetesi reklam verme, avrupa gazetesi, is ilanları londra 2019, olay gazetesi londra vefatlar, olay gazetesi contact number, london upcoming events, londra etkinlikler
0 1 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Hızlı Yorum Yap

0 1 0 0 0 0
advertisement
londra is ilanları facebook, londra iş ilanları 2020, londra gazetesi, olay gazetesi satılık dükkan ilanları, londra'da temizlik isleri, olay gazetesi sari sayfalar, ingiltere de iş ilanları 2018, is ilanları londra 2020, olay gazetesi iş ilanları 2020, olay gazetesi iş ilanları 2019, olay gazetesi sari sayfalar, olay gazetesi reklam verme, avrupa gazetesi, is ilanları londra 2019, olay gazetesi londra vefatlar, olay gazetesi contact number, london upcoming events, londra etkinlikler

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

BritishTurks'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

BritishTurks'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470