british-turks

Yazar

BritishTurks

Eklenme: 12/09/2021

TUI’den “Türkiye’ye” Yapılacak Tüm Turları Tekrardan Erteledi

İngiliz hükümetinin uluslararası seyahatlere yönelik “Trafik lambası” sistemi sebebiyle yaşanan belirsizlik tur operatörlerinin iptallerini güncellemelerine sebep oluyor.

TUI, yurtdışı seyahatlerle ilgili devam eden belirsizlik sebebiyle aralarında Türkiye’nin de yer aldığı çok sayıda ülkeye yönelik düzenleyeceği turları iptal etti.

TUI’nin kendi uçaklarıyla Türkiye uçuşları 30 Eylül’e kadar iptal

TUI İngiltere, kendi uçaklarıyla gerçekleştireceği Türkiye turlarını ise 30 Eylül’e kadar iptal etti. Florida uçuşları 25 Eylül’e kadar iptal edilirken Aruba, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Jamaika, Meksika ve Tunus Kanada, Hindistan, Endonezya, Kenya, Maldivler, Mauritius, Seyşeller, Sri Lanka, Tanzanya, Tayland, Tobago, BAE (Abu Dhabi) ve ABD uçuşları 9 Ekim’e kadar iptal edildi.

TUI’den yapılan açıklamada söz konusu destinasyonlara yönelik tur programı alan müşterilerin para iadesi alabileceği ya da daha ileriki tarihlere rezervasyon yapabilecekleri açıklandı.

TUI dışı uçuşlarla Türkiye turları 31 Ekim’e kadar iptal

TUI İngiltere, 31 Ekim’e kadar TUI dışı uçuşlarla gerçekleştirilecek Türkiye turlarını iptal etti. 31 Ekim’e kadar uçuşların iptal edildiği destinasyonlar şöyle: Avusturya, İtalya ve Slovenya, Bulgaristan (Varna ve Burgaz), İtalya (Calabria, Sardunya ve Sicilya) İspanya (Almeria ve Girona) Malta (TUI dışı uçuşlar hariç) ve Karadağ, Tayland

En Son Eklenenler
Popüler Sorular