X
ads120x600

WhatsApp 8 kişiye kadar video görüşmeleri yapılmasına izin verecek

Dünyanın en önemli mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp da görüntülü görüşme pazarından daha büyük bir pay almaya hazırlanıyor.

Corona virüs salgını nedeniyle büyük çoğunluğumuzun evlerimizden çalıştığı bu zor günlerde online video görüşmeleri yapmamızı sağlayan uygulamalar imdadımıza yetişti. Hem iş toplantıları için hem de yakınlarımızla görüşmek için video görüşmeleri yapmamızı sağlayan pek çok uygulama bulunuyor.

ZoomHouseparty ve Duo gibi uygulamalar Corona virüs salgını ile mücadele ettiğimiz bu süreçte oldukça popüler hale geldiler. Dünyanın en önemli mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp da görüntülü görüşme pazarından daha büyük bir pay almaya hazırlanıyor.

WhatsApp ile ilgili yaptığı başarılı sızıntı haberleri ile tanınan WABetaInfo, WhatsApp’ın yakın zaman sonra 8 kişiye kadar video görüşmeleri yapılmasına izin vereceğini duyurdu. WhatsApp’ın şu ana kadar 4 kişiye kadar videolu görüşmeler yapılmasına olanak tanıdığını da ekleyelim.

Karşılaştırmak gerekirse Houseparty 8, Google Duo ise 12 kişiye kadar görüntülü görüşmeler yapılmasına olanak tanıyor.

WhatsApp’ın bu konudaki en büyük avantajı ise 2 milyarı aşkın kullanıcısı. Özelliğin kullanıma sunulması ile birlikte pek çok kullanıcının görüntülü görüşmelerini WhatsApp üzerinden yapmaya başlaması sürpriz olmayacaktır. Söz konusu özelliğin ilerleyen günlerde hem iOS hem de Android platformları için kullanıma sunulacağını da ekleyelim.

WhatsApp uygulamasının iOS (2.20.50.25) ve Android (2.20.133) beta sürümlerinde söz konusu özelliğin aktif olarak kullanılabildiğini de ekleyelim.

ad826x90
Londra Girişimcilik, Londra Teknoloji, Londra Sağlık, Londra Ekonomi, Londra İş Hayatı, Londra İş İnsanları, Ankara Antlaşması, Londra Yaşam, Londra Konser, Londra Tiyatro, Londra Tatil, Londra Dil Okulu, İngiltere Vizesi, Londra Üniversite, Londra Türk İş İnsanları, Londra Müsiad, Londra Tüsiad, Londra Uçak Bileti, Londra Havaalanı Ulaşım, Londra Türk Marketleri, Londra Türk Toptancılar, Londra Türk Muhasebeciler, Londra Türk Avukatlar, Londra Güzellik Salonları, Londra Web Tasarım, Londra Web Design, Olay Gazetesi Londra, Londra Gazete, Avrupa Gazetesi Londra, Eurovizyon Londra, Londra Temizlik İşleri, Londra Vefatlar, Londra Konserler, Türkiye İngiltere Büyükelçiliği, Türkiye Londra Başkonsolosluğu, Londra Askerlik, Londra Gezi Rehberi, Londra Yeme ve İçme, Londra Alışveriş, Londra Konaklama, Londra Ulaşım, Londra Kültür ve Sanat, Londra Sinema, Londra Etkinlik Takvimi, Londra İş İlanları, Londra Seri İlanlar, londra is ilanları facebook, londra iş ilanları 2020, londra gazetesi, olay gazetesi satılık dükkan ilanları, londra'da temizlik isleri, olay gazetesi sari sayfalar, ingiltere de iş ilanları 2018, is ilanları londra 2020, olay gazetesi iş ilanları 2020, olay gazetesi iş ilanları 2019, olay gazetesi sari sayfalar, olay gazetesi reklam verme, avrupa gazetesi, is ilanları londra 2019, olay gazetesi londra vefatlar, olay gazetesi contact number, london upcoming events, londra etkinlikler
0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
advertisement
londra is ilanları facebook, londra iş ilanları 2020, londra gazetesi, olay gazetesi satılık dükkan ilanları, londra'da temizlik isleri, olay gazetesi sari sayfalar, ingiltere de iş ilanları 2018, is ilanları londra 2020, olay gazetesi iş ilanları 2020, olay gazetesi iş ilanları 2019, olay gazetesi sari sayfalar, olay gazetesi reklam verme, avrupa gazetesi, is ilanları londra 2019, olay gazetesi londra vefatlar, olay gazetesi contact number, london upcoming events, londra etkinlikler

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

BritishTurks'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

BritishTurks'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470