british-turks

Yazar

Esref Karaoglan

Eklenme: 31/03/2022

IKEA, Tottenham şubesini kapatacağını duyurdu

Mobilya perakendecisi yakın zamanda Hammersmith’te daha küçük bir şube açtı ve gelecek yıl Oxford Circus’taki eski Topshop sitesinde benzer bir mağaza açmayı planlıyor. Tottenham şubesinin ne zaman kapatılacağı henüz belli değil, ancak patronlar şu anda orada çalışan 450 kişi için pozisyon bulmayı umduklarını söylediler.

Londra’da, Ikea’nın hala Croydon, Wembley ve Greenwich’te şubeleri var. Ikea, Hammersmith şubesini 24 Şubat 2022’de açtı. Normalden daha küçük olan mağaza, İngilizlerin ilk kez ana caddede Ikea’dan alışveriş yapabildiğini gösterdi. Mağaza, ev aksesuarlarına ve yumuşak mobilyalara odaklanırken, daha büyük ev mobilyaları da sergileniyor ve eve teslim veya yakındaki toplama noktalarına teslimat için sipariş edilebiliyor.

Ünlü Market Hall, ürünlerin temsil ettikleri oda takımlarının yanında yer aldığı bir sistem için değiştirildi. Mağaza, teşhir edilen 4.000 ürün grubu ve aynı gün içinde 1.800’ü teslim almaya hazır olan geleneksel bir IKEA mağazasının yaklaşık dörtte biri büyüklüğündedir.

IKEA İngiltere ve İrlanda’da ülke perakende müdürü ve sürdürülebilirlik sorumlusu Peter Jelkeby şunları söyledi: “Alışveriş alışkanlıkları geliştikçe ve şehir merkezleri pandemi sonrasında yeniden tanımlanmaya devam ederken, bu yeni mağaza formatı, bizler olarak iş dönüşümümüzdeki bir sonraki adımı işaret ediyor. IKEA’yı daha erişilebilir, uygun fiyatlı ve sürdürülebilir kılmak için çalışıyoruz.

En Son Eklenenler
Popüler Sorular