british-turks

Yazar

Esref Karaoglan

Eklenme: 08/04/2022

Tesco’nun “Paskalya temalı” cafesi Shoreditch hizmete başladı

Paskalya temalı kafede servis edilen her yemek ve kokteyl, bu yılki Tesco sıcak cross çörek yelpazesinde benzersiz ayrıntılar içeriyor.

Menüde brunch için vegan hot cross bangers and smash ve ikindi atıştırması için sıcak cross çörekler var. Akşam yemeği için sıcak cross çörek espresso martini ve sıcak çapraz çörek biftek tartar olacak.

Bir dizi ihtiyaca uygun bitki bazlı ve glütensiz seçenekler mevcut olacak ve tüm yiyecekler Tesco şefleri tarafından hazırlanacak.

Tesco Hot Cross Bun Cafe Shordicth’de hizmete girdi

OpenTable aracılığıyla her oturumda açık olan masaların bir kısmında rezervasyon yapılabilir. Kafeden elde edilen tüm gelir, süpermarketin yardım kuruluşu olan Trussell Trust’a bağışlanacak ve bu paskalyada, krizdeki insanlara acil gıda ve destek sağlamalarına yardımcı olacak.

Yemek deneyimi Splendid tarafından yönetiliyor ve yürütülüyor, Shoreditch’teki Iron Bloom’da gerçekleşiyor. Aktivasyon, paskalya yemeği fırsatlarını geliştirirken “konuşulabilirlik” sağlayan yaratıcı bir aktivasyon üretmek için oluşturuldu.

Splendid, prodüksiyon ajansı Push ile birlikte, Cater ile catering ve personel alımını denetledi. Influencer faaliyetlerine bakan Goat Agency’yle de çalıştı.

En Son Eklenenler
Popüler Sorular